Flybuss/Airportshuttle

Se utskriftsvennlig utgaveSe utskriftsvennlig utgave

FLYBUSS  Sundvolden - Hønefoss - Gardermoen.

Vi stopper på alle holdeplasser langs ruten. Plassbestilling på forhånd er ikke nødvendig, men grupper på mer enn 5 personer bør si fra på forhånd.

Bussen stopper kun på signal. 

Alle våre busser har kortterminal. 

Signal the bus to stop.

Seatreservation in advance is not required, but groups of 5 or more should give us a message in advance.

We accept creditcards.

Tabell som gjelder fra 1. mai.

 

Rute 260 Sundvolden – Hønefoss – Jevnaker  - Lunner -  OSL Gardermoen

Gyldig fra 01.05.2016 –23.12.16

 

 

 

 

 

 

Nettb

DX67

DX7

DX6

DX67

DX7

DX6

DX6

D

DX6

DX6

Nettb

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sundvolden

 

04.40

06.15

07.15

08.45

10.00

11.45

13.40

15.40

17.40

19.45

 

 

Ring. sykehus

 

04.50

06.25

07.25

08.55

10.10

11.55

13.50

15.50

17.50

19.55

 

 

Hønefoss

03.50.

05.00

06.30

07.30

09.00

10.15

12.00

14.00

16.00

18.00

20.00

 

 

Klækken

 

05.10

06.40

07.40

09.10

10.25

12.10

14.10

16.10

18.10

20.10

 

 

Jevnaker

04.05.

05.22

06.52

07.52

09.20

10.37

12.22

14.22

16.22

18.22

20.22

 

 

Thorbjørnrud

 

05.24

06.54

07.54

09.22

10.39

12.24

14.24

16.24

18.24

20.24

 

 

Lunner rådhus

04.20

05.37

07.07

08.07

09.35

10.52

12.37

14.37

16.37

18.37

20.37

 

 

Ankomst  OSL

05.00

06.15

07.45

08.45

10.15

11.30

13.15

15.15

17.15

19.15

21.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Avg. OSL pl 32

 

06.40

08.20

09.20

10.40

12.15

14.00

16.00

18.00

20.00

22.10

22.35

 

Lunner rådhus

 

07.10

08.50

09.50

11.10

12.45

14.30

16.30

18.30

20.30

22.40

23.05

 

Thorbjørnrud

 

07.23

09.03

10.03

11.23

12.58

14.43

16.43

18.43

20.43

22.53

 

 

Jevnaker

 

07.25

09.05

10.05

11.25

13.00

14.45

16.45

18.45

20.45

22.55

23.20

 

Klækken

 

07.35

09.15

10.15

11.35

13.10

14.55

16.55

18.55

20.55

23.05

 

 

Hønefoss

 

07.45

09.25

10.25

11.45

13.20

15.05

17.05

19.05

21.05

23.15

23.35

 

Sundvolden

 

08.00

09.40

10.40

12.00

13.35

15.20

17.20

19.20

21.20

23.30

 

 

D = Daglig, X = Unntatt, 6 = Lørdag, 7 = Søndag.  Nettb = Nettbuss Express rute NX170 (ikke plassgaranti) Ruteopplysning  32135450          

Tlf Buss1:  99214973, Tlf Buss 2: 99214974, Tlf Buss 3: 99214976 .Gratis parkering hos oss på Norderhov prestegård. www.askeladden.net   Stopper kun på signal

 

Takk for at du reiser med Askeladden

 


D =daglig X =unntatt 6=lørdag 7= søndag

Etter 1. mai følgende tabell, (After 1. may the scedule is here): klikk her

Prisliste fra 1. mai






Prisliste Hole kommune Ringerike kommune Jevnaker kommune Lunner kommune
Voksen en vei 300 300 250 140
Voksen tur/retur 550 550 450 250
Voksen m.partner 550 550 450 250
Voksen m. partner t/r 1000 1000 850 470
Honnør/militær/student 250 250 200 120
Honnør/mil/stud t/r 450 450 350 200
Honnør/mil/stud  m.partner 450 450 350 200
Hon/mil/stud m.partner t/r 850 850 680 360
Klippekort 2100 2100 1800 1100
Månedskort 3500 3500 3200 2600

Barn halv pris. Children half price.

Tlf. Buss 1: 99214973, Buss 2: 99214974, Buss 3: 99214976

 

Rullestolbrukere må bestille dagen i forveien,

Barnesete må bestilles en arbeidsdag før reisen (kan kun bestilles i kontortiden 9-16, man. til fre)

 

For ruteopplysning ring: 32135450

 


 
Ønsker du å bestille en tur eller få svar på spørsmål kontakt oss her