Flybuss/Airportshuttle

Se utskriftsvennlig utgaveSe utskriftsvennlig utgave

FLYBUSS  Sundvolden - Hønefoss - Gardermoen.

Vi stopper på alle holdeplasser langs ruten. Plassbestilling på forhånd er ikke nødvendig, men grupper på mer enn 5 personer bør si fra på forhånd.

Bussen stopper kun på signal. 

Alle våre busser har kortterminal. 

Signal the bus to stop.

Seatreservation in advance is not required, but groups of 5 or more should give us a message in advance.

We accept creditcards.

 

  DX67 DX7 DX67 DX67 D DX67 DX6 D DX6 DX6 DX67 DX6
Sundvolden  04.40 06.00 07.20 08.40 10.00 11.40 13.25 14.55 16.30 18.00 19.15 20.20
Botilrud 04.48 06.08 07.28 08.48 10.08 11.48 13.33 15.03 16.38 18.08 19.23 20.28
Ringerike sykehus 04.50 06.10 07.30 08.50 10.10 11.50 13.35 15.05 16.40 18.10 19.25 20.30
Hønefoss Sentrum St. 05.00 06.15 07.40 09.00 10.15 12.00 13.50 15.20 16.50 18.15 19.30 20.35
Klekken 05.10 06.25 07.50 09.10 10.25 12.10 14.00 15.30 17.00 18.25 19.40 20.45
Jevnaker rutebil st. / Thorbjørnrud 05.20 06.35 08.00 09.20 10.35 12.20 14.10 15.40 17.10 18.35 19.50 20.55
Lunner Rådhus 05.35 06.50 08.15 09.35 10.50 12.35 14.25 15.55 17.25 18.50 20.05 21.10
Ankomst OSL 06.10 07.25 08.50 10.10 11.40 13.10 15.00 16.30 18.00 19.25 20.35 21.40
Retur Fra Gardermoen pl 32 06.40 08.20 09.35 10.40 12.15 14.00 15.20 17.00 18.20 20.00 21.00 22.10
Ankomst Hønefoss 07.45 09.25 10.40 11.45 13.20 15.05 16.25 18.05 19.25 21.05 22.05 23.15
Ankomst Sundvolden 08.00 09.40 10.55 12.00 13.35 15.20 16.40 18.20 19.40 21.20 22.20 23.30

D =daglig X =unntatt 6=lørdag 7= søndag

Etter 1. mai følgende tabell, (After 1. may the scedule is here): klikk her

16. og 17. mai kjører vi som på vanlige søndager, 6 turer pr dag

16. and 17. may we drive as normal sundays, 6 times pr day.

 

Prisliste fra 1. mai






Prisliste Hole kommune Ringerike kommune Jevnaker kommune Lunner kommune
Voksen en vei 300 300 250 140
Voksen tur/retur 550 550 450 250
Voksen m.partner 550 550 450 250
Voksen m. partner t/r 1000 1000 850 470
Honnør/militær/student 250 250 200 120
Honnør/mil/stud t/r 450 450 350 200
Honnør/mil/stud  m.partner 450 450 350 200
Hon/mil/stud m.partner t/r 850 850 680 360
Klippekort 2100 2100 1800 1100
Månedskort 3500 3500 3200 2600

Barn halv pris. Children half price.

 

 

 

 

Last ned papirutgaven som pdf her

 

Tlf. Buss 1: 99214973, Buss 2: 99214974, Buss 3: 99214976

 

Rullestolbrukere må bestille dagen i forveien,

Barnesete må bestilles en arbeidsdag før reisen (kan kun bestilles i kontortiden 9-16, man. til fre)

 

For ruteopplysning ring: 32135450

Priser frem til 30. april

  Hole Kommune Ringerike kommune Jevnaker kommune Lunner Kommune  
Voksen 280 280 230 130  
Barn (4- 16 år)  140 140 115 65  
Honnør, Militær, Student 230 230 180 110  
Klippekort 2000 2000 1700 1000  
Månedskort 3300 3300 3000 2400  

 


 
Ønsker du å bestille en tur eller få svar på spørsmål kontakt oss her