Flybuss

Se utskriftsvennlig utgaveSe utskriftsvennlig utgave

FLYBUSS  Sundvolden - Hønefoss - Gardermoen. 

 

 

Vi stopper på alle holdeplasser langs ruten. Plassbestilling på forhånd er ikke nødvendig, men grupper på mer enn 5 personer bør si fra på forhånd.

Seatreservation in advance is not required, but groups of 5 or more should give us a message in advance.

Bussen stopper kun på signal (signal the bus to stop)

  DX67 DX67 DX7 Dx67 D DX6 DX6 DX6
Sundvolden  04.40 06.35 08.00 10.15 11.45 13.40 16.30 19.15
Botilrud 04.48 06.43 08.08 10.23 11.53 13.48 16.38 19.23
Ringerike sykehus 04.50 06.45 08.10 10.25 11.55 13.50 16.40 19.25
Hønefoss Sentrum St. 04.55 06.50 08.15 10.30 12.00 14.00 16.50 19.30
Klekken 05.05 07.00 08.25 10.40 12.10 14.10 17.00 19.40
Jevnaker rutebil st. & Thorbjørnrud 05.15 07.10 08.35 10.50 12.20 14.20 17.10 19.50
Lunner Rådhus 05.30 07.25 08.50 11.05 12.35 14.35 17.25 20.05
Ankomst Gardermoen 06.10 08.05 09.30 11.40 13.15 15.15 18.00 20.40
Retur Fra Gardermoen(Plass B35) * 06.25 08.15 10.05 12.15 14.15 16.15 19.00 22.00
Ankomst Hønefoss 07.25 09.20 11.10 13.20 15.20 17.20 20.05 23.05
Ankomst Sundvolden 07.45 09.40 11.20 13.40 15.30 17.30 20.15 23.15

Gyldig fra 01.05.2014 

Last ned papiutgaven som pdf her

 

 

 

D = alle dager (all days). X = untatt (except).  6 = lørdag (saturday).  7= Søndag  (sunday) . (* Return from Gardermoen)

 

Rullestolbrukere må bestille dagen i forveien,

Barnesete må bestilles en arbeidsdag før reisen (kan kun bestilles i kontortiden 9-16, man. til fre)

(Tlf  Buss 1  99214973) (Tlf buss 2  99214974) 

For ruteopplysning ring: 32135450

Priser: 

  Hole Kommune Ringerike kommune Jevnaker kommune Lunner Kommune  
Voksen 280 280 230 130  
Barn (4- 16 år)  140 140 115 65  
Honnør, Militær, Student 230 230 180 110  
Klippekort 2000 2000 1700 1000  
Månedskort 3300 3300 3000 2400  

 


 
Ønsker du å bestille en tur eller få svar på spørsmål kontakt oss her